Najczęściej zadawane pytania


Czym jest czyszczenie ciśnieniowe?

Mycie wysokociśnieniowe lub mycie ciśnieniowe polega na zastosowaniu strumienia wody pod odpowiednim ciśnieniem na powierzchnie wymagające czyszczenia. Stosuje się je do różnych powierzchni, np. do usuwania mchów, grzybów, plam pleśni czy zanieczyszczeń atmosferycznych. Jest stosowane na drewnianych podestach, aby przywrócić żywy kolor drewna. Jest stosowane w domach do usuwania zanieczyszczeń, pleśni i innych problematycznych oznak upływu czasu.

Jak często większość powierzchni wymaga ciśnieniowego czyszczenia?

W przypadku większości powierzchni powinno wystarczyć coroczne mycie ciśnieniowe. Zależy to od materiałów użytych do stworzenia / budowy powierzchni, a także od aktualnego stanu powierzchni, więc może być konieczne zwiększenie częstotliwości czyszczenia.

Czy mogę wykonać czyszczenie ciśnieniowe samodzielnie?

Podczas gdy czyszczenie ciśnieniowe można postrzegać jako zadanie typu „zrób to sam”, istnieje wyraźna różnica między samodzielnym wykonaniem tej czynności a profesjonalnymi usługami. Oznacza to, że zyskujesz większe możliwości sprzętu i wiedzę dzięki przeszkolonym, profesjonalnym pracownikom.

Myjka ciśnieniowa z przeznaczeniem do domowego użytku może mieć nieodpowiednie ciśnienie dla powierzchni lub można przytrzymać dyszę zbyt blisko do danej powierzchni. Może to spowodować np. uszkodzenie lub rozmazanie farby. I chociaż większość sprzętu do czyszczenia ciśnieniowego który można wypożyczyć, może mieć podobne parametry jak narzędzia klasy komercyjnej, praca z ich wykorzystaniem trwa kilka dni, a nie godzin.

Czy myjka wysokociśnieniowa uszkodzi mój dom?

Nie z profesjonalnymi technikami opracowanymi w naszej firmie. Wiemy, jak właściwie wykorzystywać urządzenia do mycia pod wysokim ciśnieniem, które są w stanie wytworzyć bardzo wysokie ciśnienie wyjściowe. Badając rodzaj powierzchni i jej stan, zastosujemy odpowiednią wartość ciśnienia wody do zastosowania w danej sytuacji.

Czy wasza działalność jest ubezpieczona?

Tak, poza tym, że jesteśmy uważni w naszej pracy oraz poważnie i odpowiedzialnie traktujemy powierzone nam zadanie to jesteśmy dodatkowo ubezpieczeni od ewentualnych szkód powstałych w naszej pracy, co- swoją drogą- jeszcze się Nam nie zdarzyło.

Czy używacie chemikaliów?

Określenie "chemikalia" nacechowane jest pejoratywnie. W naszej pracy uważamy aby środki których używamy nie dostały się do środowiska naturalnego. Poza tym, mamy własną specjalną mieszankę łagodnych detergentów z dodatkiem do płukania, aby zmniejszyć smugi na szkle.

Czy wasze detergenty zaszkodzą moim roślinom lub trawie?

Tak, jeśli nie są właściwie stosowane. Detergenty nigdy nie są rozpylane bezpośrednio na roślinność. Niewielkie brązowienie liści może wystąpić, jeśli konieczne jest wiele aplikacji do czyszczenia obszarów domu. Wszystkie nasze detergenty są biodegradowalne i nieścierne.

Czy czyszczenie mojego dachu spowoduje uszkodzenie gontów?

Nie z naszym opracowanym procesem pracy. Używamy sprayu, a następnie spłukujemy. Nigdy nie należy pozwalać, aby ktoś używał myjki ciśnieniowej na gontach asfaltowych.

Jak długo mój dach pozostanie czysty?

Zazwyczaj ponowne pojawienie się porostów w naszym regionie zajmuje od 5 do 6 lat. Gwarantujemy, że wszystkie glony zostaną zabite i usunięte do korzeni. Ponadto gwarantujemy, że glony nie zainfekują twojego dachu przez okres jednego (1) roku. Jeśli glony powrócą do obszaru, który oczyściliśmy w ciągu jednego (1) roku, ponownie wyczyścimy obszar bez dodatkowych opłat.

Czy muszę być w domu?

Nie, Ty nie. Od Ciebie zależy, czy chcesz tam być, czy nie. Nie chcemy, abyś musiał czekać na zakończenie naszej pracy. Możesz zająć się swoimi sprawami lub iść do pracy. Wszystko, czego potrzebujemy, znajduje się na zewnątrz twojego domu.

To jest proste, wybiorę firmę z najniższą ceną, przecież będę widział co robią.

Może, ale nie zawsze. Oto kilka punktów do rozważenia:
- cena, którą widzisz w reklamie, może nie być ceną, którą płacisz. Wielu właścicieli domów nauczyło się, że reklamowana cena trwała tylko do momentu oszacowania przez wykonawcę. Następnie zmuszono ich do zapłacenia dużo więcej za różnorodne dodatki.
- Strategią rynkową niektórych wykonawców jest znalezienie zleceń przez bycie najtańszym oferentem. Następnie taki wykonawca nierzetelnie wykona swoje zadanie, aby osiągnąć zysk.
- Ze względu na niskie koszty rozruchu wiele firm przychodzi i odchodzi. Przy pierwszym uruchomieniu wiele firm nie kształci się w zakresie pracy która wykonuje, ponieważ czyszczenie ciśnieniowe wygląda na łatwe i opłacalne. Tak więc brakuje im odpowiedniego sprzętu, środków czyszczących, ubezpieczenia, wiedzy, profesjonalizmu i zwykle jedyne czym się będą wyróżniać to wyjątkowo niska cena.

Każda uczciwa firma myjąca powinna być w stanie podać wycenę przez telefon. Wy też?

Byłoby łatwiej, gdyby to była prawda, ale tak nie jest. Uczciwe, renomowane firmy zajmujące się myciem ciśnieniowym prawie nigdy nie podają wyceny przez telefon. Większość firm pobiera opłaty według medtra kwadratowego lub metra bieżącego. Ale istnieje zbyt wiele zmiennych, które mogą zmienić tę cenę- która może sprawdzić się w jednym domu a innym już nie. Na przykład różne rodzaje terenu lub krajobrazu mogą wpływać na cenę. Jakim rodzajem tynku jest pokryta Twoja elewacja? Czy kiedykolwiek była czyszczona? Czy woda jest dostępna w miejscu pracy? Być może Twój dom nie jest wyjątkowo brudny i mógłby zostać wykonany za mniej niż bardzo brudny dom tej samej wielkości. Dobrą wiadomością jest to, że po oszacowaniu przez wykonawcę wysokiej jakości wiesz, że to cena, którą zapłacisz (bez niespodzianek w ostatniej chwili).

Nasza oferta

Chcesz się z nami skontaktować? Kliknij tutaj.