Mycie ciśnieniowe jest bardzo skuteczne!

Myjki ciśnieniowe


Czy myjki są tak dobre i praktyczne?

Mycie ciśnieniowe

Zdecydowanie tak, mycie ciśnieniowe jest wszechstronne. Myjki ciśnieniowe, (potocznie zwane Karcher- a jest to jeden z producentów tego sprzętu) są bardzo wydajnym i praktycznym urządzeniem, które właściwie użytkowane może nam służyć przez wiele długich lat. Mnogość zastosowań z całą pewnością może przyćmić jednorazowy wydatek, jakim jest zakup odpowiedniego sprzętu. Wystarczy wymienić kilka przykładów zastosowań: mycie elewacji, mycie kostki brukowej, podjazdów, alejek, bram, dachów, samochodów a nawet rowerów!. Tak, nawet rower możemy wyczyścić myjką. Jednak w przypadku mycia roweru trzeba pamiętać aby ograniczyć się do ciepłej wody pod odpowiednim ciśnieniem. Należy zwracać uwagę na uszczelki i elementy jednośladu w których woda pod ciśnieniem nie powinna się znależć (np. łożyska)

Przykładowo jeśli ktoś zbytnio nie przepada za wizytami w myjni samochodowej, to będzie jak znalazł. Na szczotkach znajdujących się w automatycznych myjniach zdarza się, że nagromadza się brud. Efekt wizyty w takiej myjni jest do przewidzenia- potencjalne zarysowania. Myjni automatycznych należy unikać, pozornie warstwa ochronna oferowana w w takich myjniach zabezpiecza nasz samochód. Jednak ochrona trwa krótko- bo zaledwie kilka dnia.

Myjka ciśnieniowa

Czym się kierować kupując myjkę ciśnieniową

Zależy w jakim celu chcemy zakupić myjkę ciśnieniową. Najprostsze myjki ciśnieniowe charakteryzują się ciśnieniem do 150 barów- co do najprostszego- codziennego użytku powinno wystarczyć. Co prawda nie są drogie, jednak do prostych czynności powinna wystarczyć. Chcąc kupić myjkę ciśnieniową spotkamy się z jej głównymi parametrami: mocą, wydajnością i ciśnieniem wody. "Amatorskie" myjki mają ciśnienie do około 150 barów. Wydajność myjki podawana jest w litrach na godzinę- l/h. I tak do domowego asortymentu wystarczy nam myjka o wydajności do 400-500 l/h.

Istnieje bardzo wielu producentów myjek ciśnieniowych m.in. najsłynniejszy- Kärcher, dalej Bosch, Stihl, Ryobi, Agroma, Nilfisk i wielu innych. Przy zakupie należy zwracać uwagę na warunki i okres gwarancji oraz samą markę producenta. Jak to w dzisiejszych czasach- zasięgnąć porady wujka Google:)

Jeśli jednak nie zamierzasz kupować myjki i wolisz zlecić mycie/ czyszczenie profesjonalnej firmie to koniecznie sprawdź naszą ofertę!

mycie ciśnieniowe Słupsk, mycie ciśnieniowe Ustka, mycie ciśnieniowe Lębork, mycie ciśnieniowe Wejherowo, mycie ciśnieniowe Gdańsk, mycie ciśnieniowe Gdynia, mycie ciśnieniowe Sopot, mycie ciśnieniowe Koszalin, mycie ciśnieniowe Miastko, mycie ciśnieniowe Sławno, mycie ciśnieniowe Rumia, mycie ciśnieniowe Reda, mycie ciśnieniowe Tczew, mycie ciśnieniowe Chojnice, mycie ciśnieniowe Pruszcz Gdański, mycie ciśnieniowe Kartuzy, mycie ciśnieniowe Kwidzyn, mycie ciśnieniowe Puck, mycie ciśnieniowe Bytów, mycie ciśnieniowe Kościerzyna, mycie ciśnieniowe Malbork, mycie ciśnieniowe Człuchów, mycie ciśnieniowe Sztum